Bebek Örgü Modelleri-2

Bu yazımızda bebek örgü modelleri içeriğinin devamını yayınlıyoruz. Birbirinde sevimli bebekler için yapılmış değişik bere, hırka, yelek, kapşonlu hırka gibi giysilerin örgü modellerini buradan takip ederek bir fikir edinebilirsiniz. Ayrı ayrı oluşturulan resim galerilerine tıklayarak resimleri büyütün ve detaylı inceleyin. İlham alacağınızı umduğumuz Bebek Örgü Modelleri paylaşımlarımız devam edecektir…

Yeşil Bebek Hırkası

Önden düğmeli yeşil iplikle örülmüş çizgi desenli ve saç örgüsü modeline sahip bebek hırkası modeli . Resimlerin üzerine tıklayarak detaylı inceleyin.

 Pembe Çiçek Desenli Kız Bebek Süveteri

Minik pembe çiçeklerin simetrik olarak yeşil üzerine dahil edildiği bir kız bebek süveter modeli. Resimlerin üzerine tıklayarak detaylı inceleyin.

 Krem Bebek Hırkası

Yeşil bebek hırkasında olduğu gibi çizgili ve saç örgüsü modeliyle örülmüş bir bebek hırkası modeli. Tek farkı önden düğme yerine fermuarının olması. Resimlerin üzerine tıklayarak detaylı inceleyin.

 

 Kapşonlu Bebek Hırkası

İki ayrı beyaz ve fıstık yeşili renkte yağmur damlası örgü modeliyle örülmüş  kapşonlu bebek hırka modeli. Resimlerin üzerine tıklayarak detaylı inceleyin.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here