El Yapımı Taşlı Halat Kolye

El Yapımı Taşlı Halat Kolye Nasıl Yapılır ? Bu içeriğimizi okuduktan sonra çok kolay olduğunu sizde göreceksiniz. Son Zamanlar trend haline gelen halat kolyelere çok fazla para vermenize gerek kalmadan kendiniz kolay bir şekilde yapabileceksiniz desek ? Hiç şaşırmayın çok kısa sürede sadece malzemeleri temin ederek taşlı halat kolye sahibi olabilirsiniz. Kolye yapımını Resimli olarak sizlere sunuyoruz. Soru veya sorunlarınız olursa aşağıdaki yorum alanını kullanarak bizlere iletmekten çekinmeyin. En kısa sürede yanıtlamak için buradayız.

Bu ürünü zevkinize göre değiştirebilirsiniz. İster halatı değiştirin ister taşı modern el yapımı takınızı beğenmeyen kalmayacak. Bu ürünün satışını bile yapabilirsiniz.

Taşlı Halat Kolye için Gerekli Malzemeleri aşağıda sizlere paylaşıyoruz;

-Halat
-Taş ( Hazır taş alabilirsiniz, kendi bulduğunu taşları kullanmak isterseniz ince uclu matkapla dikkatli bir şekilde ortasını delmelisiniz. )
-Makas
-Pense
-Yapıştırıcı
-İnce Metal Çubuk
El Yapımı Taşlı Halat Kolye Yapımı içerik hakkında görüşleriniz olursa aşağıdaki yorum alanını kullanarak Hobicraftı editörlerine iletebilirsiniz. Ayrıca Tel Kullanarak Modern Bilezik Yapımı konusunu incelemenizde fayda var.

 

[vc_gallery interval=”3″ images=”9653,9654,9652″]

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here